YAMAHA G29E 48 Golf Aracı (G29E)

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

YAMAHA G29E 48 Golf Aracı

 

G29E 48 Volt

Sürücü ve parkur dostu

G29E, kendini bir delikten diğerine golf sopası taşımakla sınırlayamayacak kadar müthiş bir araba. Hangi amaçla kullanmak istiyor olursanız olun, eşi benzeri olmayan özel amaçlı bir araca dönüştürebileceğiniz bir araba arıyorsanız doğru yerdesiniz.

IntelliPower Sisteminde sektörün en güçlü, çok sessiz 48 Volt motoru, son teknoloji ürünü yenilemeli fren, Genius2 (PDA bazlı bir tanılama ve programlama sistemi) ve 12 Volt'luk dört akü bulunur.

G29E, her yönüyle daha rahat, daha hassas, daha sürülebilir ve hepsinden önemlisi daha eğlenceli olacak şekilde inşa edildi. Bizim sözümüze inanmakla kalmayın. Öğrenmenin en iyi yolu kişisel deneyimdir.

visual

Az bakım gerektiren, dayanıklı frenler

Dahili Disk Freni Teknolojisine sahip EnduraDrive Transaksta tamamıyla kapalı bir disk fren sistemi kullanılmıştır. Bu sistem, fren kampanası ve fren pabucu ihtiyacını ortadan kaldırır; yalnızca bir fren teli gerektirir ve yapılan kapsamlı testler sonucunda son derece az bakımla inanılmaz uzun bir hizmet ömrüne sahip olduğu öngörülmektedir.

visual

Sektör lideri elektrikli motor

Hitachi tarafından üretilen yüksek kaliteli elektrikli motor; verimli, çok sessiz ve sektörün en güçlülerinden biridir. İç aksamları korozyona dirençli olması için nikel kaplamalı ve paslanmaz çelikten imal edilen bu motor, kendi takometresine sahiptir.

visual

Yüksek konforlu koltuk

Sektördeki en geniş ve en rahat koltukta, hareket halindeyken yolcuların savrulmamasına yardımcı olan derin, destekleyici konturlar bulunur. Her boy ve kilodan kullanıcıya uygun olarak tasarlanmış olup, çökmeye karşı kaplanmış çelik gömme parçalarla güçlendirilmiştir.

visual

Her türlü hava koşuluna karşı koruma

Öne ve arkaya uzayabilen, dayanıklı ClimaGuard tavan; güneşe ve yağmura karşı çok yönlü koruma sağlar. Tıkanmaz su drenaj sistemine sahip 360 derece çift yağmur kanalı, yoğun yağışta bile etkin drenaj sağlar.

visual

Güçlü, hafif şasi

Önceki versiyonuna göre neredeyse yüzde 20 daha hafif ve 2,5 kat daha güçlü Yamaha HybriCore şasi polipropilen yapıya sahip kaplama ile otomotiv tarzını bir araya getirir. Eşsiz tasarımı ekstra güç sağlar ve aküleri korur.

visual

Otomobil tarzı gösterge paneli

Arabalardan esinlenilmiş şık konsol; dört bardak yeri, kişisel eşyalar için merkezi bir depolama alanı, altı top koyma yeri, altı golf topu ayağı ve her iki tarafta da temizlenmesi kolay, büyük bir bagaj bölmesi bulunur.

visual

Tru-Trak II süspansiyon

Yamaha'nın bakım gerektirmeyen Tru-Trak II Süspansiyonu ön tarafta tamamen bağımsızdır. Yalpalamayı en aza indirmek, sarsıntısız, rahat bir sürüş için otomobil tarzı bobinlerle desteklenmiştir.

visual

Kolay tanılama ve programlama

Yamaha'nın Genius 2 sistemi, kullanıcıların kızılötesi kablosuz bağlantı özelliği olan piyasadaki herhangi bir PDA'i kullanarak G29'un motor kontrol ünitesiyle iletişim kurmasına olanak tanır. Buna ek olarak, devir ve yenilemeli frenlemenin özelleştirilmesini mümkün kılar; akü ve araç verilerini kaydedip görüntüler ve gerek duyulduğunda tanılama ve sorun giderme bilgilerini verir.

 

Benzer Ürünler
Paylasin