Nilfisk BA/CA 410 Küçük boy yer otomatı (908 7054 020)

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Nilfisk BA/CA 410 Küçük boy yer otomatı

CA 410

Yer temizliği için akıllı seçim


BA/CA 410 yer temizlemede en son tasarımı simgeler.Kompakt boyuna rağmen 43 cm'lik fırça çapıyla,daha büyük makinelerin bütün özelliklerine sahiptir. Her tip zemine uyar ve hatta şeritleme işlerinin bile üstesinden gelir.

BA/CA 410, kullanımı kolay ve ekonomiktir.Makina saatte 1290 m² alanı temizleyebilir.Tasarımında ergonomiye verilen önem sayesinde kullanıcı yorgunluğu oluşmaksızın yüksek verimlilik oranları yakalanabilir.Makinenin elektrikli ve akülü versiyonları mevcuttur.Akülü versiyon aküler,monteli şarj aleti ve temizlik fırçasıyla takım olarak gelir ve maliyetli ekstralara ihtiyaç duyulmaksızın kullanıma hazırdır.Her iki versiyon ECO su ve deterjan tasarrufu özelliklerine sahiptir ve geniş bir kurumsal ve ticari uygulama dizisine uygundur.

  • Bazı akülü versiyonları tamamen kullanıma hazır halde gelir Kullanımı ve bakımı kolay,minimum eforla maksimum temizlik sonuçları Geniş 43 cm çapında temizlik platformu Takılı bir kanca,nakliye esnasında fırçayı olası hasarlardan korur. Özel bir tekerlek fırçayı park esnasında korur ve kolay hareket sağlar. Akülere ve ana parçalara tam erişim ve kolay temizlik için çıkartılabilir kirli su tankı

1  2  3  4  5

 

Benzer Ürünler
Paylasin