Neden Farklıyız?

Firmamıza benzer, ürünlerimize eşdeğer başka online satış sitelerinin var olduğu muhakkaktır. Bu durum, rekabet oluşumu açısından da son derece faydalıdır. Bu şekilde son kullanıcılara daha iyi hizmet, daha kaliteli ürün sunulabilmesi sağlanmaktadır. Peki bizi tüm diğerlerinden ayıran noktalar nelerdir? Neden bizi tercih etmelisiniz?


Sistemimizin ana yapısı çok büyük ve uzun bir tecrübe geçmişi olan kişiler tarafından oluşturulmuştur.

İmalat sektöründe 30 yılı aşkın bir deneyimle bizzat imalat yapmış ve yapmaya devam etmekte olan, konusunda tamamen uzman bir ekibe; profesyonel iş hayatı ve son kullanıcı tarafında ise 25 yılı aşkın bir tecrübeye; özellikle konaklama / yeme-içme sektörlerinde bizzat üst düzey yönetici olarak görev yapmış kişilerden oluşan bir beyin takımına sahibiz. Bu sayede hem üretim hem de kullanıcı tarafındaki her türlü gelişmeyi, yeniliği ve oluşabilecek potansiyel arızaları çok öncesinden öngörebilme ve giderebilme şansımız var. Bizler bu konuda profesyonelleriz ve çözüm ortağınız olarak sizin yerinize tüm bunları biz üstleniriz.


Ürünlerin imalatları tarafımızdan yapılmakta / yaptırılmaktadır.

Kendimize ait imalathane / işletme / atölyeler ağımız dışında, tarafımızdan imalatı yapılmayan ürünleri direkt üreticisinden çok uygun maliyetlerle sizin için temin etmekteyiz. Burada çift taraflı bir kazanım söz konusu olduğundan; imalatçı firma ürünlerini geniş bir yelpazede yorulmadan, ekstra bir çaba göstermeden, güvenlik kaygısı duymadan, ek maliyetlere katlanmak zorunda olmadan bizim aracılığımızla pazara sunabilmektedir. Diğer taraftan, son kullanıcılar, pazar pazar gezmek durumunda kalmadan, internette araştırma yapmanın maliyet-zaman kaybı-riskine maruz kalmadan TEK ELDEN direkt istedikleri ürüne sahip olabilme konforunu yaşayabilmektedir. Kendi atölyelerimiz dışında yer alan tüm diğer imalatçılar bizzat ekiplerimiz tarafından ziyaret edilmiş, imalat koşulları yerlerinde görülerek sistemimize dahil edilmişlerdir.


Özel imalat şansı

İmalatlar tarafımızdan yapılmakta olduğundan, özel ölçü, özel formlardaki talepleriniz değerlendirilebilmektedir. Bu tür çalışmalarda ön bilgiler detaylı şekilde size iletilir ve yazılı onayınız doğrultusunda hareket edilir. Karşılıklı  gizlilik ve güvenlik ana prensibimizdir.


Danışmanlık / Tespit / Destek

Yukarıda sözü geçen bilgiler ışığı altında; şimdilik sadece İstanbul'da, yakında tüm Türkiye çapında tespit ve danışmanlık hizmetimiz bulunmaktadır. Buradaki en önemli konu, tesisinizin her türlü denetimden geçebilmesini sağlayacak şekilde ihtiyaçlarınızı tespit etmek ve sizi bilgilendirmektir. Konaklama tesislerindeki bakanlık / belediye / yangın / sağlık / zabıta / SGK gibi bir çok kurumun istediği özel çalışmalar firmamızdaki profesyonel kadro tarafından detaylı olarak bilinmekte ve ziyaretlerimizde bu konularla ilgili gerekli tespitler yapılmaktadır. Tüm bu aşamalar sizin adınıza tarafımızdan gerçekleştirilerek, sorunsuz denetimler geçirmeniz sağlanmaktadır.

Destek aşamasında da sürekli sizin yanınızdayız. Sitemizi ziyaretiniz sırasında aklınıza takılan ve/veya sormak istediğiniz her konuda sayfalarımızda yer alan CANLI DESTEK HATTI'nı kullanabilirsiniz. Ayrıca MÜŞTERİ HİZMETLERİ bölümümüzde yer alan ONLİNE DESTEK lınkimiz de yine bize anlık ulaşmanızı sağlayacaktır. Firmamıza email ile yapacağınız her türlü destek talebi, soru ve arzu ettiğiniz konularda bilgilendirme, hafta içi - hafta sonu - bayram ve özel tatil günleri de dahil olmak üzere, en geç 12 saat içerisinde cevaplanır.


Aradığım ürün sizde yok?

Şayet sistemimizde aradığınız ürün yer almıyorsa bizimle iletişime geçin. Portföyümüz ve ürün tedarik kanallarımızda mevcutsa sizin için hemen sağlarız. Firmamız dışı bir çalışma veya ürün grubunda yer alıyorsa sizi bilgilendirir ve doğru adrese yönlendiririz.


Gelişim

Sistemimiz her geçen sürekli güncellenmekte ve yelpazesi genişlemektedir. Aramıza katılan bir çok dostumuz bulunmakta, yeni ürünler eklenmekte, yeni kategoriler açılarak firmanızın ihtiyaç duyabileceği her şeye kolaylıkla ulaşabilmeniz hedeflenmektedir. Bunun yanı sıra, sürekli bilgilendirme emailleri ile sizlere bu yenilikler duyurulacaktır.


Kurumsal Çalışmalar

Ürünlerimizle ilgili kurumsal çalışmalar rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir. Bunun için sitemizde yer alan kurumsal bölümü ziyaret edebilirsiniz.


Vitrindekiler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için Cookie kullanıyoruz. Detaylar için