Hotel Doorbell
Hotel Doorbell
Hotel Doorbell
Hotel Doorbell

Hotel Doorbell (FE-SK-DB2000Sys)

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Hotel Doorbell

Hotel Doorbell (DND/MUR) Sistemi

Dnd ve Mur Butonu
Led Aydınlatmalı Dokunmatik Ekran
Mekanik Ding Dong Zil
Kolay Kablolama (RJ45) Montaj
Metal Çerçeve Çeşitleri

 

Touch Panel Hotel Doorbell sistemi oda içi ve oda dışı olmak üzere iki parçadan oluşur ve sisteme zil bağlanır. DND tuşuna basıldığında dış ünitede rahatsız etmeyiniz ışığı yanar ve zil aktif halden pasif hale geçer. Temizlik tuşuna basıldığında ise dış ünitede temizlik ışığı yanar. Kolay kullanım ve istikrarlı DND/MUR özelliği sayesinde otelinize konfor katar.

Şimdi Oda numarası veya Otel logosu eklenebilen standart çerçeveli veya daha rahat görülebilen büyük çerçeveler ile daha yenilikçi daha şık, eklenip çıkartılabilen özellikleri ile daha flexible ve otel standartlarınıza daha uyumlu ( gazete, kuru temizleme, ütü hizmeti isteme, vs.) özelliklere sahip.

Hotel Doorbell sistemi sizi sürekli yinelenen kağıt masrafından kurtarır, DND kartlarından yaşanan sorunları ve yanlış anlamaları ortadan kaldırır. Temizlik isteme özelliğini kullandığınızda hergün oda temizleme ve tekstil değiştirme işlemi yapmazsınız ve bu sayede hem insan gücünden hemde temizlik malzemelerinden tasarruf eder, Doorbell sistemine yaptığınız yatırımı kısa sürede geri kazanabilirsiniz.

Mili amper çeken smd Led'leri sayesinde enerji tasarrufu sağlamasının yanında rakiplerinde kullanılan 220V ile yanan ampüllerden daha istikrarlı, daha güvenli ve ısınmama özelliği sayesinde kasada deforme yapmayan, yanmayan, erimeyen, bozulmayan, uzun ömürlü tek Doorbell (DND) sistemi. 

Süper lüks görünüm, yangına dayanıklı malzeme, parlak ve trendi renklerdeki panel, gün ışığında ve gece çok dikkat çekici led aydınlatma. Asil renklerdeki çerçeveler sayesinde otelinize kalite katar.

* Otel kilitlerinin montaji ve egitimi uzman ekiplerimiz tarafindan gerceklestirilir. (sadece Istanbul icin gecerlidir, Istanbul disi icin lutfen bilgi aliniz) 

* Vergilerde ve doviz kurundaki artislar haber verilmeksizin fiyat listesine yansitilir. 

* Fatura tarihindeki T.C.M.B. Doviz satis kuru gecerlidir.

Benzer Ürünler
Çok Ziyaret Edilenler
Paylasin
Çerez Kullanımı

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için Cookie kullanıyoruz. Detaylar için